O nás

Společnost Hennecke s.r.o.

byla založena v roce 2011 jako exkluzivní zástupce společností Hennecke GmbH a Fecken-Kirfel GmbH & Co. KG ve střední, východní a jihovýchodní Evropě s cílem poskytnout co nejbližší podporu ať už existujícím nebo  novým zákazníkům po obchodní a technické stránce.

Právě na technickou podporu v podobě vlastních techniků společnost Hennecke s.r.o. pamatovala již od počátku. Tým se v průběhu let několikrát rozrostl, aby byl schopný poskytovat servis v co nejkratším možném čase a usnadnil zákazníkům osvojit si výrobní technologii, ať už při výrobě polyuretanově pěny, či při jejím dalším zpracování.

V roce 2018 se pak Hennecke s.r.o. stala výhradním zastoupením v daném regionu i pro společnost Suteau-Anver, která doplnila již okruh nabízených služeb při dalším zpracování polyuretanových pěn a dalších materiálů.

Hennecke s.r.o. je firmou, která se vždy snaží vyhovět potřebám zákazníkům a dosáhnout tak svého cíle, aby se na ni zákazníci opětovně s důvěrou obraceli. Množství instalovaných strojů v celém regionu střední a jihovýchodní Evropy jeu toho jasným důkazem.

Pracovníci společnosti Hennecke s.r.o. jsou vždy připraveni vyslechnout požadavek zákazníka a snaží se mu vyhovět. Budeme tak rádi, pokud  se na nás obrátíte i Vy. Jsme připraveni Vám poradit a pomoci.

Sídlo firmy

Hennecke s.r.o.
Na Vyhlídce 306
PSČ CZ-267 01, Králuv Dvůr

Jednatel

Nové stroje a konzultace

Obchodní oddelění

Servisní oddělení

Napište nám
Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)