Naše služby

Společnost Hennecke s.r.o.

Poradenství a prodej nových zařízení

Díky více jak 25letým zkušenostem našich pracovníků v oblasti zpracování polyuretanů jsme schopni poskytnout našim zákazníkům poradenství při výběru té nejvhodnější technologie pro výrobu jejich produktu. A to jak zkušeným zákazníkům s jasnou vizí, tak i těm, kteří stále hledají nejvhodnější cestu.

Pokud nás kontaktujete s Vaší představou, co hodláte vyrábět nebo co chcete na Vaší výrobě změnit, představíme Vám nejvhodnější řešení, které jsme Vám schopni nabídnout a po diskusi vyhotovíme cenovou nabídku našeho stroje .

Mnoho našich zákazníků využívá takovéto konzultační schůzky již v raném stádiu plánování investičního záměru, kdy je nutné prodiskutovat a vyjasnit veškeré aspekty budoucí výroby.

Našim klientům jsme samozřejmě schopni pomoci i při přestavbě či rozšíření jejich stávající výroby, aby odpovídala moderním standardům a jejich požadavkům. V případě Vašeho zájmu nás tedy prosím kontaktujte ZDE

Poprodejní servis a servisní služby

Naším cílem je, aby byl, zákazník s našimi službami vždy spokojen ,  aby se na nás v budoucnu  s důvěrou opětovně obrátil.

Sídlo firmy

Hennecke s.r.o.
Na Vyhlídce 306
PSČ CZ-267 01, Králuv Dvůr

Jednatel

Nové stroje a konzultace

Obchodní oddelění

Servisní oddělení

Napište nám
Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)