O SPOLEČNOSTI HENNECKE

Firma s celosvětově vedoucím postavením na trhu v oblasti výroby systémových řešení pro výrobu sendvičových panelů
O SPOLEČNOSTI HENNECKE

Počátek dnešní společnosti Hennecke GmbH se datuje až do roku 1945, kdy Karl Hennecke založil společnosti „Maschinenfabrik Karl Hennecke“. Již krátce po založení firmy představila společnost Hennecke celosvětově první systém na vysokotlaké směšování složek PUR polyolu a izokyanátu – což je základní kámen pro vysokou kvalitu produktu a efektivní využití surovin. Od té doby Hennecke určuje v úzké spolupráci se zpracovateli a uživateli směřování tohoto oboru v celosvětovém měřítku. Vznikají tak neustále nové koncepty produktů a postupů, jejichž cílem je nahrazování konvenčních materiálů a výrobních metod. Celé know-how se přitom bezprostředně zaměřuje na zvyšování efektivnosti a konkurenceschopnosti našich zákazníků.

Dnešní fungování společnosti Hennecke GmbH je založeno na dlouholeté tradici v odvětví polyuretanů a jejich širokého využití v praxi. Při výrobě využívá nejmodernější technologie a svým vývojem odpovídá na dnešní vývoj na poli využití polyuretanových materiálů.

Hluboce integrovaná výroba klíčových součástí stroje přímo v závodě společnosti Hennecke GmbH zaručuje nejvyšší kvalitu dodaného strojního zařízení. A díky službě Service 360⁰ zabezpečuje společnost Hennecke hladký chod strojního zařízení v průběhu celé životnosti stroje.

Nabídka strojů