O SPOLEČNOSTI HENNECKE

Počátek dnešní společnosti Hennecke GmbH se datuje až do roku 1945, kdy Karl Hennecke založil společnosti „Maschinenfabrik Karl Hennecke“.
O SPOLEČNOSTI HENNECKE

Již krátce po založení firmy představila společnost Hennecke celosvětově první systém na vysokotlaké směšování složek PUR polyolu a izokyanátu – což je základní kámen pro vysokou kvalitu produktu a efektivní využití surovin. Od té doby Hennecke určuje v úzké spolupráci se zpracovateli a uživateli směřování tohoto oboru v celosvětovém měřítku. Vznikají tak neustále nové koncepty produktů a postupů, jejichž cílem je nahrazování konvenčních materiálů a výrobních metod. Celé know-how se přitom bezprostředně zaměřuje na zvyšování efektivnosti a konkurenceschopnosti našich zákazníků.

Dnešní fungování společnosti Hennecke GmbH je založeno na dlouholeté tradici v odvětví polyuretanů a jejich širokého využití v praxi. Při výrobě využívá nejmodernější technologie a svým vývojem odpovídá na dnešní vývoj na poli využití polyuretanových materiálů.

Hluboce integrovaná výroba klíčových součástí stroje přímo v závodě společnosti Hennecke GmbH zaručuje nejvyšší kvalitu dodaného strojního zařízení. A díky službě Service 360⁰ zabezpečuje společnost Hennecke hladký chod strojního zařízení v průběhu celé životnosti stroje.

Nabídka strojů